KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824070
nr 1382 4070
Signerad, af Chapman. Olja på pannå, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 70x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:11:20
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)